29 квітня
30 квітня
1 травня
2 0 1 7
МІЖНАРОДНИЙ
музичний
ФЕСТИВАЛЬ
Корпорація «Оболонь»
www.dzyga.com

ФЛЮГЕРИ 2006

Флюгери 2006

Флюгери неіснуючого Львова у День неіснуючого міста


“...насправді жодного Львова не існує. Львів і довколишні села, з усіма їхніми тераріумами – фікція, непорозуміння, анекдот. Слухова галюцинація товариства сліпих. Міф, цинічна дезинформація, вигадка. Картярський блеф старого гравця-невдахи. Миттєве потьмарення колективної свідомості, що триває вже 750 років”. Так вважає, принаймні, так пише відомий письменник Юрій Іздрик у своєму тексті, “лови на лева”, який можна вважати таким собі превю до джазово-фолькового фестивалю “Флюгери Львова”, які цього року вже вчетверте на День міста організовує мистецьке об’єднання “Дзига”.

Щодо Іздрика, то і він братиме безпосередню участь у фестивалі, який традиційно пройде у подвір’ї міської Ратуші. Автор “Воццека” та “Подвійного Леона” у ніч з 1 на 2 жовтня – вже після Дня міста демонструватиме свої приховані таланти – музиканта та композитора, позаяк виконуватиме власний фортепіанний концерт під номером 3. З нічних акцій “Флюгерів” ми почали невипадково, позаяк саме їх вважає таким собі осердям фестивалю директор мистецького об’єднання “Дзига” Маркіян Іващишин. “Особливий акцент – на нічних або ранкових акціях, доки туристи вже сплять чи ще сплять. Адже “Флюгери Львова” – фестиваль, який мав би зберегти власну ідентичність львів’ян”, -- вважає пан Іванишин.

Якщо вже розпочали з кінця – з останнього нічного концерту, то так і продовжуватимемо. У ніч на 1 жовтня у музичній іпостасі постане ще один письменник Юрій Андрухович. Він спільно з гуртом “PINK FROYD”, до якого здебільшого входять польські музиканти презентуватиме спільний проект “Листи в Україну”.

login