29 квітня
30 квітня
1 травня
2 0 1 7
МІЖНАРОДНИЙ
музичний
ФЕСТИВАЛЬ
Корпорація «Оболонь»
www.dzyga.com

ФЛЮГЕРИ 2007

Флюгери 2007

Мистецьке об’єднання «Дзига», Львівська міська рада та Хмільний дім Роберта Домса презентують П’ятий Міжнародний Фестиваль «Флюгери Львова»
Фестиваль, що став візитівкою Львова для тисяч справжніх поціновувачів джазу та фолку цьогоріч триватиме цілий тиждень!

Місцями проведення концертів стануть не тільки вже звиклий для львівських меломанів, ексклюзивно відведений для фестивалю внутрішній дворик Ратуші, але й театр Марії Заньковецької та Хмільний Дім «Роберта Домса» на вул. Клепарівській,18, для якого «Флюгери» стануть мистецьким благословінням.
Перший тиждень травня для Львова виступатимуть кращі музиканти України та світу! Програму фестивалю розпочне всесвітньо відомий майстер гри на валторні, альпійському розі, флюгельгорні,  та вагнеровій тубі Аркадій Шилклопер. Маестро екзотичних інструментів виступатиме 30 квітня у Театрі ім. Марії Заньковецької під супровід Львівського муніципального камерно-симфонічного оркестру «Leopolis». Ще одна зірка народних інструментів, перший у світі дипломований музикант зі гри на сопілках, шотландець Ліндсей Девідсон тішитиме львів’ян віртуозною грою на волинці наступного дня, проте в тому ж місці і з тим ж таки  оркестром «Leopolis».

І вже першого травня у Хмільному Домі «Роберта Домса» мегаватами української мелодики та естонських ритмів дивуватиме гурт «Свята Ватра», що є міжетнічним фолковим проектом екс-учасника «Гайдамаків» Руслана Трочинського.
Окрім того, Хмільний Дім Роберта Домса подарує Львову виступи таких визначних джазових та фолкових виконавців, як :«Julian Thomas and Friends» (Англія), «Діма Горелик» (Ізраїль), «Гудаки», «Dzyga Іmagen & Lady M», «Шоколад», «Fusion Orchestra»…

І це ще не все!
На Дні міста, 5 та 6 травня, у дворику Ратуші львівських та приїжджих меломанів розважатиме грою на народних інструментах провідний флейтист Молдови Штефан Негура, пропонуватиме мікси американського та українського джазу «Bria Blessing Quartet» та чаруватиме автентичним і джазовим жіночим вокалом «Anno Domini»…

І, звичайно, без емоцій не залишать нікого вже традиційні нічні джем-сейшени.
Фестиваль «Флюгери Львова» презентують: Львівська міська рада, Хмільний дім Роберта Домса та Мистецьке об’єднання «Дзига». Проект проходить за підтримки Представництва Єврокомісії в Україні.

Традиційними спонсорами фестивалю виступають  «Комфорт-Інвест» та «ГаличАртбуд».

«Флюгери Львова» – тиждень драйву та імпровізації від зірок джазу і фолку

login