29 квітня
30 квітня
1 травня
2 0 1 7
МІЖНАРОДНИЙ
музичний
ФЕСТИВАЛЬ
Корпорація «Оболонь»
www.dzyga.com

ХІ Міжнародний етно-джазовий фестиваль
«Флюгери Львова»

 

Цього року «Флюгери» тривали чотири дні із 9 по 12 травня.
Вони вперше були платними, вперше на «Флюгерах» були роковий і блюзів дні,  вперше було представлено таке різноманіття стилів і вперше на сцені фестивалю виступав дитячий ансамбль. Всі новації не просто себе виправдали, але й зробили «Флюгери» радіснішими і затишнішими.

Флюгери ЛьвоваФлюгери Львова
Фото Євген Кравс

Флюгери Львова
Флюгери Львова
Флюгери Львова
Фото Ростислав Павлик

Флюгери Львова
Флюгери Львова
Флюгери Львова
Флюгери Львова
Флюгери Львова
Фото Юрко Дворник

Упродовж всіх днів дворик Львівської Ратуші був заповнений публікою, музикою і веселим весняним настроєм.  На «Флюгерах» виступило понад 20 гуртів, у яких грали музиканти з України, Польщі, Словаччини, Угорщини та Казахстану.ФОТОЗВІТ Юрка Дворника

Божена Городницька: «Флюґери Львова»: свято поколінь

Мирослав Трофимук - мегазвіт: день перший - роковий

Мирослав Трофимук - мегазвіт: другий - блюзовий день

Мирослав Трофимук - мегазвіт: третій день - день етномузики

Мирослав Трофимук - мегазвіт: ГИЧ Оркестр перевтілив львів'ян у звіряток

Мирослав Трофимук - мегазвіт:  день заключний, джазовий

Тарас Чайківський: Відео із прокидання з Гичем

Тарас Чайківський: Відео із виступу гурту Zapaska

Юрко Дворник: відео ГИЧ «Хепендефіленс»

Юрко Дворник: відео Петрос - «Маланка»

Taras Kruts: Andrew Kokhan & BluesClubLviv Project

Taras Kruts: відео Павло Нечитайло (Zapaska) і Григорій Семенчук «Росте черешня в мами на городі»

Володимир Бедзвін: відео Джалапіта «Через ліс густенький»

Тарас Чайківський, Ярослава Яковлева:фото + текст з РОК-дня

Тарас Чайківський: фото  блюзового дня

Тарас Чайківський: фото етно-джазового дня

Максим Баландюх: фото прокидання з Гич Оркестром

Олексій Музика: фото з  першого дня 1

Олексій Музика: фото з  першого дня 2

Олексій Музика: фото з другого дня Флюгерів Львова

Олексій Музика: фото з  третього дня Флюгерів Львова

Олексій Музика: фото з Прокидання


Фото Альони Ніколаєвич: XI Flugery Lvova. The final day

Фото Альони Ніколаєвич: XI Flugery Lvova. ROCK DAY

Фото Ростислава Павлика

Фото Ельпіди Жабо:Triangular Matrix & Nazgulya Shukaeva
  
Фото Ельпіди Жабо: Andrew Kokhan & BluesClub.Lviv Project

Ostin_ex_Leopolis, Роман Пристайко: Як ХІ Флюгери відкрили фестивальний сезон у Львові

Фото Романа Пристайка

«Флюгери Львова» розпочалися РОК-ДНЕМ.

9 травня на «Флюгерах» 5 гуртів змагалися за участь у фіналі фестивалю «ROCK NOCĄ»: ска-панк команда «Абу-Касимові Капці», поп-рок гурт «Фіолет» з Луцька, амбітний folk'n'dustrial  проект «Viter», хард-рокери «Hairy Viper» з Києва та львівські трешери «D. Hate».

До журі увійшли знані львівські музиканти і музикознавці та польські організатори рок-конкурсу.  Зокрема це були з польської сторони: Igor Skrzyczewski - організатор концертів у клубі "4 Róże dla Lucienne"; Paweł "Bełcyk" Prokopiuk - гітарист і вокаліст гурту "JUGOSŁAWIA" і Irina Brovko - координатор "Rock Nocą". З нашого боку судили: Сергій "Борода" Каленюк - директор легендарного рок-клубу "Лялька"; Юрій Шаріфов - один з першопрохідців вітчизняного року, постійний член журі конкурсу "Тарас Бульба", музикознавець і бас-гітарист; Дмитро "Кумар" - відома постать львівського андеґраунду, лідер досі культового гурту "Тостер" і низки пізніших проектів; Олег Середа - радіоведучий  і  музикознавець.

За спільним рішенням польських та українських членів журі виграв гурт «Hairy Viper». Вони будуть представляти Україну на фіналі конкурсу «ROCK NOCĄ», який відбудеться наприкінці червня у польському місті Зелена Гура.

Спеціальним гостем РОК-ДНЯ були патріархи львівського року «The Mandry» та «Open Blues Band», музиканти якихграють джаз-рок ще із 70-их років минулого століття.

10 травня на «Флюгерах» грали БЛЮЗ.

Цього року з ініціативи «Дзиґи» засновано «БлюзКлуб.Львів», який щосереди збирається у «Новому Ноєвому Ковчезі» на вул. Ставропігійській. Для підтримки цього блюз-клубу та для промоції блюзу у Львові  фестиваль вирішив провести окремий блюзовий день. Блюз грали львівські «Blues Market», київські «Max Vatutin Trio»,  польські  «Michał Milczarek Trio», урбаністичний блюз-фанк  виконали «Vinipuz Mob», а завершили вечір «Andrew Kokhan & BluesClub.Lviv Project», у яких, з огляду на захоплення публіки, намічаються дуже хороші перспективи у музичній кар'єрі.

Субота 11 травня була найбільш строкатою у музичному плані, проте гарно скомпонованою.

На початку виступив новостворений гурт «Джалапіта» у якому співає Соломія Чубай та грають музиканти із «Йорого Клоцу» і «ГИЧ Оркестру». Після них грали електро-акустичний інді-поп дует Яни Шпачинської та Павла Нечитайла «Zapaska», які спільно із скандально відомим поетом Григорієм Семенчуком виконали для організаторів пісню А. Горчинського «Росте черешня в мами на городі». Після них грав електронно-експериментальний гурт зі Словаччини «Longital». Ще одним експериментальним проектом цього дна були українсько-казахські «Triangular Matrix & Nazgulya Shukaeva», які поєднали музику одного із найвідоміших вітчизняних джазменів Андрія Арнаутова та горловий спів «кай» і пісенні традиції тенгріанства  у виконанні Назгулі Шукаєвої. На завершення виступив польський гурт «Dwooto», який змішує балканську музику з джазом та д'н'б.

Неділя 12 травня  настала із «Прокидання з ГИЧ Оркестром».

 «ГИЧі» влаштували святковий ранок-прокидання у п'ятьох обрядах, на який зібрався повний дворик дорослих і дітей , зодягнених у костюми звіряток (вхід у костюмі звірятка був удвічі дешевший). Незаперечними хед-лайнерами фестивалю і найбільшим його відкриттям стали діти з гурту-студії «Петрос», які приїхали на запрошення «ГИЧів» із Ворохти.

 На вечірньому концерті виступали львівський джазовий проект «Dzyga Imagine» та Івано-Франківські «Ivory Street» , які грають суміш диско, фанку, блюзу та джазу. Відомі львівським шанувальникам джазу «Marinita Trio» гралиразом із угорським гітаристом, народженим на Закарпатті, Ференцом Бернатом. Далі публіку тішив польсько-український проект Дани Винницької та Кароліни Беімчік «Babooshki». І вже традиційно завершив «Флюгери» гурт «ShockolaD», який виріс  на цьому фестивалі, і розвивається разом з ним.

І, як завжди, окрім обіцяного, на «Флюгерах Львова» було набагато більше радості, музики і добра.


Організатори: мистецьке об'єднання «Дзиґа», ГО «Вірменська 35», Польський Інститут в Києві, Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові, ГО «Інститут Актуального Мистецтва», Львівська міська рада

Пиво Фестивалю - «Львівське»

Генеральний медіа-партнер - ТРК «Люкс»


Сторінка «Флюгерів Львова»: archive.dzyga.com/flugery
   

 

login
1 - /home/dzyga/public_html/dzyga.com/archive/flugery/cube-cache/cache/6d1bcc967af7f348ba94fe11344e9a1d