29 квітня
30 квітня
1 травня
2 0 1 7
МІЖНАРОДНИЙ
музичний
ФЕСТИВАЛЬ
Корпорація «Оболонь»
www.dzyga.com

РОК-ДЕНЬ на «Флюгерах Львова»  

(9 травня 2013 р.)

Цього року «Флюгери Львова» розпочали співпрацю із Міжнародним фестивалем «ROCK NOCĄ» (м. Зелена Гура, Польща) та забезпечують відбір українських рок-гуртів для участі у його фіналі. 9 травня у дворику Львівської Ратуші "Флюгери" влаштовують РОК-ДЕНЬ.

 

ROCK NOC
Флюгери Львова


Кращий гурт рок-дня буде запрошено до участі у фінальному концерті фестивалю «ROCK NOCĄ» у Зеленій Гурі 28-29 червня 2013 р., де також будуть виступати переможці відбіркових етапів із Польщі, Великобританії,  Білорусії, Литви, Чехії, Словаччини, Росії та Німеччини.


Головна нагорода Фестивалю  «ROCK NOCĄ»становить 10 000 польських злотих, можливість зіграти на Фестивалі «Przystanek Woodstock» та професійний запис альбому.

9 травня о 16:00 на «Флюгерах» почнеться РОК-ДЕНЬ упродовж якого 5 гуртів змагатимуться за участь у фіналі фестивалю «ROCK NOCĄ».

Із 35 надісланих заявок, організатори фестивалю вибрали до участі у РОК-ДНІ:

  • львівську ска-панк команду «Абу-Касимові Капці»,

  • поп-рок гурт «Фіолет» з Луцька,

  • амбітний львівський  проект «Viter», який називає свій стиль folk’n’dustrial,

  • хард-рокерів «Hairy Viper» з Києва

  • та львівських трешерів «D. Hate».


До журі РОК-ДНЯ увійдуть знані львівські музиканти і музикознавці та польські організатори рок-конкурсу. Зокрема це будуть з польської сторони: Igor Skrzyczewski - організатор концертів у клубі "4 Róże dla Lucienne"; Paweł "Bełcyk" Prokopiuk - гітарист і вокаліст гурту "JUGOSŁAWIA" і Irina Brovko - координатор "Rock Nocą". З нашого боку судитимуть: Сергій "Борода" Каленюк - директор  легендарного рок-клубу "Лялька"; Юрій Шаріфов - один з першопрохідців вітчизняного року, постійний член журі конкурсу "Тарас Бульба", музикознавець і бас-гітарист; Дмитро "Кумар" - відома постать львівського андеґраунду, лідер досі культового гурту "Тостер" і низки пізніших проектів; Олег Середа - радіоведучий і  музикознавець.
Спеціальними гостями РОК-ДНЯ будуть «The Mandry», які грають джаз-рок ще із 70-их років минулого століття та «Open Blues Band», у якому грають музиканти, що десятиліттями творять український рок.


Більше про фестиваль «ROCK NOCĄ» та його ПРАВИЛА :
| ЗАВАНТАЖИТИ |
Довідка:

Міжнародний Рок-Фестиваль «РОК НІЧЧЮ» (Międzynarodowy Festiwal ROCK NOCĄ)

www.rock-noca.pl

«ROCK NOCĄ» - це мережевий Рок-Фестиваль, який проходить упродовж  6 місяців у 8 країнах Європи: Великобританія, Німеччина, Чехія, Польща, Україна, Білорусія, Литва, Словаччина. Фінал Фестивалю відбувається  у польському місті Зелена Гура.

За 13 років, у Фестивалі брали участь більш ніж 560 молодих рок-груп. Фестиваль своїми концертами підтримали такі зірки, як Closterkeller, Dezerter, Acid Drinkers, Moonlight, Sztywny Pal Azji, Artrosis, Homo Twist, Maciej Maleńczuk, Sweet Noise, Kury, Tymon Tymański, Robert Brylewski, Apteka, Habakuk, Farben Lehre, Lao Che, Hunter, Vader, Kat, Jelonek і багато інших.

Лауреатами Фестивалю стали такі групи, як польські Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, Materia, білоруські Стена та J-J Bingz або німецька група Shirley Holmes.

Мета Фестивалю - розрекламувати і дати старт молодим рок-групам, а також об'єднати сучасних виконавців рок-музики з різних країн на одній сцені. Окрім концертів на фестивалі проводяться ще й виставки, покази фільмів і хепенінги.login