29 квітня
30 квітня
1 травня
2 0 1 7
МІЖНАРОДНИЙ
музичний
ФЕСТИВАЛЬ
Корпорація «Оболонь»
www.dzyga.com

Флюгери Львова 2014

banner anim fl14

«Флюгери Львова» почнуть фестивальний сезон незважаючи на складну ситуацію для проведення культурних акцій.

 ХІІ  Міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» відбудеться 1 - 4 травня. «Флюгери» традиційно проходитимуть у ексклюзивно відведеному для них внутрішньому дворику Ратуші.

Флюгери ЛьвоваУпродовж чотирьох днів тут виступить 17 гуртів, у яких грають музиканти з України, Польщі, Ізраїлю, Канади, Франції, Мексики, Румунії, Азербайджану та Росії.
Цього року  разом із «Флюгерами» упродовж 1-4 травня буде відбуватися перший мистецький фестиваль «Музограф», що знайде своє місце у новій пішохідній і туристичній зоні Львова на вулиці Лесі Українки. Музиканти «Флюгерів» гратимуть і влаштовуватимуть спільні сейшени на «Музографі».
Серед виконавців, запрошених на «Флюгери Львова»: польські Slovian'sky, Bielas i Marynarze, Miąższ, Taraka, міжнародний проект наших друзів співачки Marinita та братів Агабейлі з ізраїльським мультиінструменталістом Аміром Перельманом та угорським гітаристом Ференцом Бернатом, польсько-український проект Дани Винницької та ДагиГрегорович DagaDana, культова Калєкція, делікатно-екстравагантні  ГИЧ Оркестр, проект співачки із Криму Ельвіри Сарихаліл, київське арт-рок кабаре Vivienne Mort, львівські Джалапіта, гурт мандрівних дяківВертеп, молодий колектив Перекоти Поле молодий львівський колектив ПерекотиПоле та вибуховий міжнародний Lemonchiki Проджект, створений музикантами Lemоn Bucket Orkestra і Куку Шанель . Очікуються виступи кращих біґ-бендів України. Традиційно завершуватиме «Флюгери» гурт ShockolaD, який виріс  на цьому фестивалі, і розвивається разом з ним.
 
Flugery sponsorsЦього разу на «Прокиданні» гратимуть легенди українського року Кому Вниз.  Львів прокинеться у неділю 4 травня під музику високого духу альбому «4», створеного до ювілею Т. Г. Шевченка. Модеруватиме "Прокидання" письменник Юрій Іздрик. Буде нагода подумати про минуле, теперішнє і майбутнє народу.
Вхід на «Флюгери Львова» буде платним. Проте, шанувальники фестивалю, які придбають квитки заздалегідь, учасники «дзиґівських» клубів та студенти зможуть користатися суттєвими знижками. Продаж квитків розпочнеться із 16 квітня у галереї «Дзиґа» (вул. Вірменська,35).
 
 
Сторінка «Флюгерів Львова»: archive.dzyga.com/flugery
 
Генеральний партнер – «Бельгійське містечко» TPF Ukraine
 
Пиво Фестивалю – «Львівське»
 
Генеральний медіа-партнер – ТРК «Люкс»
 
Системний партнер – Львівський Туристичний Алянс
 
 
 
 gazeta-flugery-2014-1
login
1 - /home/dzyga/public_html/dzyga.com/archive/flugery/cube-cache/cache/bb3091fdb0f43e36e28e7cd534b26cbd