Українська(UA)English (UK)

Новини Фото клубу 5х5

Ольга Дмитрів у клубі 5х5

Ольга Дмитрів у клубі 5х5Наближається до кінця черговий сезон у клубі і у середу 21 червня о 19.00 ми зберемося аби обговорити план нашого традиційного літнього корпоративу на Кривчицях.

А в 19.00 до нас долучаться дві чарівних молодих жінки – фотографиня Ольга Дмитрів і її модель Ольга Янковська. Це буде знайомство з Ольгою Дмитрів, розповідь про її творчісь і допоможе в цьому її модель і наша давня знайома Оленка Янковська. Вхід вільний і бажаний.

Сергій Смірнов у клубі 5х5

Сергій Смірнов відсутній у віртуальному просторі, його нема в соцмережах, він не користується навіть мобільним телефоном. Тому є сенс з ним зустрітися – іншого шансу поспілкуватися з цією непересічною особистістю нема. Тим більше, є нагода – Сергій виступив організатором виставки Іллі Левіна у львівській галереї ім. Мадам Палмгрен, та навіть більше, ніж організатором – він справжній співавтор проекту, але він про це все рзкаже сам. Сергій люб'язно погодився провести екскурсію цією виставкою і тому ми зустрічаємося завтра 7 червня о 18.00 за адресою вул. Федорова, 8.

Вхід вільний і бажаний.

Пленер, Фішл і Аракі у клубі 5х5

Пленер, Фішл і Аракі у клубі 5х5Розпочинається підготовка до нашого наступного пленеру. В наступну середу 31 травня о 19.00 у клубі 5х5 я оголошу свій план найближчої поїздки до дуже дивного села Тадані і потім до міста Кам’янка Бузька. А також вислухаю ваші пропозиції стосовно барбекю і такого іншого. Крім того ми подивимося невеличкий, манюсінькій документальний фільм про Еріка Фішла, фільм цікавий ще й тим, що дає уявлення про те як готується сучасна виставка. І насамкінець подивимося якісь фотографії. Най цього разу це будуть полароїди Аракі. Попереджую, програма насичена і цікава.

Вхід вільний і бажаний.

Анастасія Іванова у клубі 5х5

У середу, 24 травня о 19:00 у арт-кав'ярні «Квартира 35» відбудеться творча зустріч з Настею Івановою в рамках чергового засідання фотоклубу «5х5».

Анастасія Іванова у клубі 5х5 Вхід вільний і бажаний.

Ця ідея була занадто очевидною, аби нею скористатися, але одна дівчина взяла на себе цю відповідальність. Мова про розкішну ідею створення енциклопедіїї львівських брам і про Анастасію Іванову. Тепер є книжка «За львівськими брамами», яку можна придбати у книжкових крамницях і насолоджуватися нашою старовиною. Але нам хочеться знати більше про авторку і тому я запрошую вас на зустріч в клуб «5х5».

Кіно про фотографа Грегорі Крюдсона

 У середу, 26 квітня о 19:00 у клубі «5х5» відбудеться перегляд документального кіна про фотографа Грегорі Крюдсона. 

Вхід вільний і бажаний.
"Під час останньої нашої зустрічі ми кілька слів сказали про Грегорі Крюдсона. Він звичайно заслуговує на окрему увагу, але розказувати словами про це важко — краще подивитися." розповідає про зустріч Костя Смолянінов.

Нові надходження до книжкового клубу 5х5

фотоклуб «5х5»12 квітня о 19.00, в арт-кав'ярні «Квартира 35» відбудеться чергове засідання фотоклубу «5х5».

Вхід — вільний.

"Мені наснився дивний сон, немов переді мною дві нові книжки, що ще пахнуть типографською фарбою. І справді сьогодні мені їх доставили, це довгоочікувані новинки, які будуть представлені у фотоклубі 5х5 у цю середу 12 квітня о 19.00. Перша це книга українського петербуржця Сергія Максимішина «Сто фотографій», а друга — «Понад дахами» киянина Олександра Ранчукова. Крім того, я покажу вам попередні книжки тих самих авторів —на такому порівняльному аналізі і буде базуватися найближче засідання нашого книжкового клубу. Вхід вільний і бажаний." — розповів про зустріч куратор фотоклубу Костя Смолянінов.

8 і ½ у клубі 5х5

8 і ½ у клубі 5х5 У середу, 29 березня, в арт-кав'ярні «Квартира 35 відбудеться чергове засідання фотоклубу 5х5» та перегляд стрічки Федеріко Фелліні «8 і ½».

Початок — о 19:00.
Вхід — вільний.

Центральна картина всього повоєнного італійського кінематографу – 8 і ½ Федеріко Фелліні. Ми будемо її дивитися у середу на фотоклубі, дивитися і вчитися не як будувати кадр і шукати момент, ми будемо досліджувати дещо інші речі. Фільм дасть нам відповідь не що знімати а як. Вступне слово — моє, я розкажу, як фотографу треба дивитися це кіно. Вхід вільний і бажаний”розповів про зустріч куратор клубу Костя Смолянінов.

Майстер-клас Ростислава Павлика у клубі 5х5

Майстер-клас Ростислава Павлика у клубі 5х5В середу, 15 березня о 19.00 у фотоклубі 5х5 відбудеться майстер-клас Ростислава Павлика з проявки чорно-білої плівки.

Ростислав привсилюдно буде проявляти свої власні плівки загальновживаними і альтернативними методами проявки. Якість навчання гарантовано, вхід вільний і бажаний.

Ви мене знаєте – я якщо щось роблю, то роблю погано, але ж не всі довкола такі во. Є люди, їх ще називають перфекціоністами, вони намагаються все робити «як книжка пише». Таким є Ростислав Павлик, він навчить вас правдивим методам аналогової фотографії, покаже як треба, не як швидко і дешево, а власне покаже, що треба робити, аби досягнути якісних результатів. Повторюю, якісних.” -розповідає про зустріч куратор фотоклубу Костя Смолянінов