ПЕРМАНЕНТНІ ПРОКЕТИ

«All that Jazz» Ростислава Павлика

В четвер,  квітня, в арт-кав'ярні «Квартира 35» відбудеться відкриття фотопроекту львівського фотографа Ростислава Павлика  під назвою «All that Jazz» присвяченого 15-річчю фестивалю «Флюгери Львова».
«All that Jazz» Ростислава Павлика


Відкриття — о 19:00.
Вхід — вільний.


На «Флюгерах Львова» виросли цілі покоління слухачів і музикантів, а гурти, які починали тут свою кар'єру, стали зірками. За п’ятнадцять років на фестивалі виступило 283 гурти, через «Флюгери» пройшло понад 100 тисяч відвідувачів, дерева у дворику виросли на 80 см, а радості та знятих з неба зірок не злічити.

Цьогоріч фестиваль проходитиме з 29 квітня по 1 травня в дворику Львівської Ратуші. На п’ятнадцятих «Флюгерах» гратимуть: оркестр Радості і Щастя «Familia Perkalaba», world-music гурт з Ірландії «Yurodny», буковинський гуцул-хоп «Гуцул Каліпсо», Ірена Карпа із рок-гуртом «QARPA», український кантрі-блюз «Lemko Bluegrass Band», тернопільський електронний проект «Tik TU»ґранж-бенд з Угорщини «Flop», подільський фундаментал «Пропала Грамота»Bria Blessing та ShockolaD+PL у супроводі камерного оркестру, новий львівський етно-проект «Torban», драйвовий ф'южн-фолк із Кривого Рогу «Роялькіт», польський експресивний квартет «Siostry і Łotry» та чуттєва і запальна «GrozovSka Band».

На традиційному «Прокиданні» виступитьСаша Кольцова зі своїм проектом «Крихітка». Під її ніжні і проникливі пісні Львів прокинеться у неділю 30 квітня.

Сайт Флюгерів
Сторінка у FB
ІНІЦІАТИВНІ ПРОЕКТИ