ПЕРМАНЕНТНІ ПРОКЕТИ

Львівська Школа Джазу розпочинає третій навчальний рік!

13 вересня, у середу, Львівська Школа Джазу влаштовує презентаційний концерт з нагоди третього року своєї діяльності. Цієї осені Львівська школа джазу та сучасної музики уже втретє запросить на навчання малих та дорослих меломанів, музикантів-професіоналів та аматорів.

lsj

 
Всі охочі зможуть не тільки послухати концерт, але й познайомитися з викладачами та випускниками школи, більше дізнатися про її унікальні методики та про джаз.

Місце: «Дзиґа» (2-поверх, вул. Вірменська, 35).

Початок: 19.00.

Вхід бажаний і вільний.

Заняття у Школі розпочинаються у перший понеділок вересня. Втім, приєднатися до навчального процесу можна протягом року, адже підхід і програму для кожного учня викладачі підбирають індивідуально. На концерті усі охочі зможуть познайомитися з викладачами Школи.

Цього вечора Школу презентуватиме її керівник –український джазовий барабанщик та лідер відомого етно-джазового проекту «ShockolaD» Ігор Гнидин, викладачіМихайло Олійник (фортепіано), Тарас Кушнірук (гітара, джазова гармонія), Юлія Швед (вокал), Марк Токар (бас, контрабас), Рефат Асанов (саксофон), Ольга Беркій (джазове сольфеджіо) та кращі учні. Також присутні матимуть змогу ознайомитися детальніше з діяльністю Школи, дізнатися умови вступу і вступити на навчання не зволікаючи.


Розповідь керівника Школи Ігоря Гнидина читайте у ПРИКРІПЛЕННІ


Записатися та поставити додаткові запитання щодо навчання у Школі можна за тел.: 063 3088477

https://www.facebook.com/jazzschool/

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Відео Школи: 

ІНІЦІАТИВНІ ПРОЕКТИ