ПЕРМАНЕНТНІ ПРОКЕТИ

Шостий «Фестиваль партнерства» у Львові

Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові спільно з Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та Міською радою Львова організовує одну з найбільших українсько-польських подій цього року – VІ «Фестиваль Партнерства», котрий відбудеться 8-10 вересня 2017 р.
Шостий «Фестиваль партнерства» у Львові До Львова прибудуть офіційні делегації від польських воєводств та міст-побратимів Львова. Разом із львівськими колегами польські представники місцевої влади, політичні, громадські та культурні діячі ділитимуться досвідом на «Форумі Партнерства». Виклади і дискусії стосуватимуться  українсько- польського партнерства для розвитку регіону Карпат, культурної дипломатії, децентралізації та інших важливих питань.

У самому серці Львова – на площі Ринок розміститься сцена «Фестивалю Партнерства» де 8 та 9 вересня гратимуть українські і польські музичні колективи.

У п’ятницю 8 вересня музична програма буде орієнтована на молодь. Цього дня виступлять львівські блюзмени «J&B band», поп-рок група «Big Day», весела ватага із Підкарпатського воєводства «The Freeborn Brathers», етно-джазові і мелодійні «Angela Gabor Trio», електро-акустичний інді-поп з Кам'янця-Подільського «Zapaska» та електронний психоделічний проект «Erith» із Катовіце.

В суботу 9 вересня сцена працюватиме для поважної публіки. Тут гратимуть патріархи львівського джазу «Dzyga Jazz Quintet»,  джазову тему продовжить «Trio Jazzowe» з ДольноШльонська, «Port Przemyśl» виконуватиме моряцькі шанти, фольк-рокової бадьорості додасть Hanka Wójciak, завершить концерт драйвовий етно-акустичний проект «Kapela ze Wsi Warszawa».

Також у сквері «На Валах», презентуватимуть на промо-стендах свої туристичні перлини та освітні програми партнери Львова – польські міста і воєводства.

Вхід на всі акції фестивалю – вільний!

Довідка: «Фестиваль Партнерства» було ініційовано Генеральним Консульством Республіки Польща у Львові п’ять осеней тому – у вересні  2012 року. Фестиваль створено задля розвитку українсько-польської культурної співпраці, презентації мистецького життя польських міст та воєводств, a також господарів – міста Львова та Львівської області.

Мета фестивалю – звернути увагу українців та поляків на дуже великий доробок співпраці Львова та Львівщини з польськими партнерами, яка є прикладом європейського добросусідства. За останні роки ідея фестивалю стала актуальною, як ніколи, а стосунки України і Польщі показали, що друзі пізнаються в біді.

Друзі завжди поряд!

Організатори фестивалю: Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада

Генеральний партнер: Польська туристична організація
Мистецький партнер: МО «Дзиґа»
Генеральний медіа-партнер:  ТРК «Люкс»
ІНІЦІАТИВНІ ПРОЕКТИ