ПЕРМАНЕНТНІ ПРОКЕТИ

«Андрій Арнаутов Тріо»: презентація альбому «Manifestations»

14 березня, четвер,  у ДжазКлубі.Львів відбудеться концерт-презентація нового альбому «Андрій Арнаутов Тріо»  під назвою «Manifestations».
Андрій Арнаутов
Альбом складається із композицій створених Андрієм Арнаутовим разом із піаністом Юрієм Середіном, саксофоністом Тарасом Баковським та португальським барабанщиком Луїсом Кандеясом у проекті Sonic Forecast на минулому фестивалі "Jazz Bez".

Початок:
20:00
Місце: арт-кав'ярня «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35. «Дзиґа», 2-ий поверх)
Вхід -  50 грн., для членів усіх «дзиґівських» клубів - 25 грн.

Андрій Арнаутов - бас
Ігор Гнидин - барабани
Юрій Середін - фортепіано


Андрій Арнаутов

Один із найвидатніших українськиїх джазменів, музикант і композитор, віртуозний джазовий контрабасист. За кордоном його знають як Andrew Valentine

 Андрій Арнаутов є випускником джазового факультету Державного Училища імені Гнесіних. Після переїзду до США, продовжив свою освіту в Berklee College of Music, в Бостоні.

В Америці грав зі світовими зірками джазу, як трубач Roy Hargrove чи вібрафоніст Victor Mendoza.  Арнаутов довгий час співпрацював з трубачем Томом Брауном (Tom Browne), виступав як сайдмен з такими легендами джазу, як Archie Shepp, Charlie Bird, Bobby Sinabria, Chris Washburn, Menny Duran, Jimmy Lowels, Hank Jones.

Свого часу Андрій виступати з кубинською групою «Buenavista Social Club» та викладав музику на Ямайці, де співпрацював з головою «Інституту Боба Марлі» Естором Блеком (Astor Black) у створенні музичної програми.

В Україні Арнаутов довгий час працює у складі «Київ Арт Ансамблю», під керівництвом Володимира Соляника. Останнім часом працює із вокалісткою з Камеруну Kemme Marileine.

www.myspace.com/valentineandrew

НАГАДУЄМО: триває реєстрація до Клубу.
Сайт Клубу: www.archive.dzyga.com/jcl    
До Клубу можна зголоситися безпосередньо на зборах (координатор - Ігор  Гнидин) або надіслати листа на адресу
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ІНІЦІАТИВНІ ПРОЕКТИ