Хроніки Дзиґи 2016

Хроніки Дзиґи 20162016-ий видався для «Дзиґи» по-справжньому продуктивним, сповненим нових творчих викликів та досягнень. Впродовж року «Дзиґа» втілила в життя безліч задумів та організувала близько 200 культурних подій різного масштабу та мистецького наповнення, серед яких варто зазначити
зокрема «Львівський місяць» у Вроцлаві Європейській столиці культури-2016, весняний фестиваль «Флюґери Львова», бієнале «Тиждень актуального мистецтва», два трієнале «УКРАЇНСЬКИЙ ЗРІЗ» у Вроцлаві та Любліні, фестиваль «Дні мистецтва перфоманс у Львові», ХVІ українсько-польський джазовий фестиваль «JazzBez», 21 мистецький проект в галереї «Дзиґа», десятки концертів та літературних вечорів в арт-кав'ярні «Квартира 35», а також лекції, майстер-класи та засідання фотоклубу «5х5»

Поміж тим «Дзиґа» гостинно приймала в себе численні події Місяця авторських читань у Львові, літературний фестиваль «Форум видавців», міжнародний фестиваль сучасної музики «КОНТРАСТИ XXII», V Міжнародні майстер-класи нової музики «COURSE», засідання «CafePhilosophic», Чеські четверги у Львові та багато інших подій.  На «соціалці» презентувались такі проекти, як мурал Сергія Радкевича «Вихід/Відхід», «Рожева Пантера» Олексія Хорошка разом з «Експортом на Схід» Крістіана Шнурера, а також медіащоденник «Українського Зрізу» у Вроцлаві.

А ще приємним завершенням та важливою подією 2016-го стало те, що наша колега, керівник мистецьких проектів Ліда Савченко-Дуда отримала відзнаку Управління культури Львівської міської ради як кращий менеджер міжгалузевих проектів у сфері культури!

Щоб ще краще зрозуміти, яким був рік, що минає, ми виокремили найважливіші події «Дзиґи» в кілька підрубрик:

Read more: Хроніки Дзиґи 2016

Хроніки Дзиґи 2013

Цього року «Дзиґа» зробила 20 повних обертів.

Dzyga
Для нас цей рік наповнювали фестивалі «Флюгери Львова», «Франко. Місія», «Дні мистецтва перфоманс у Львові», єврореволюційний «Jazz Bez», виставки у галереї «Дзиґа», фотовиставки клубу «5х5» , вівторкові  концерти Етноклубу, четвергові концерти і сейшени Джаз-клубу, створення Блюз-клубу, літературні зустрічі клубу «Кабі.net», дискусії «Митуси», ініціатива з «Новим Ноєвим Ковчегом» та ціла купа акцій, які крапля за краплею наповнюють сучасну культуру нашої країни і дають бажання жити і творити багатьом людям..

За приблизними підрахунками  упродовж 356 днів 2012 року «Дзиґа» провела більше 200 мистецьких заходів.

Якщо спробувати перелічити основні події, то все виглядатиме так:

 

Read more: Хроніки Дзиґи 2013

ХРОНІКА 2010

2010 рік для «Дзиґи» виявився насиченим і клопітким. Тільки закінчивши роботу над одним фестивалем, доводилось одразу працювати над підготовкою іншого. А у паузах між ними продовжувати влаштовувати окремі акції.  Щотижня відкривати виставки в галереї або у фотоклубі чи влаштовувати зустрічі в арт-кав’ярні. А поміж тим жити у звичній «дзиґівській» круговерті: вівторок – збіговиська етноклубу, середа – зустрічі фотоклубівців, четвер – літературні вечори та засідання джаз-клубу, на вихідних - імпрези.

Якщо не вдаватися до зайвого пафосу, адже людям з уявою достатньо і статистики (а «Дзиґа» сумарно провела 229 мистецьких заходів та акцій), то рік минулий виглядав приблизно так: