ПЕРМАНЕНТНІ ПРОКЕТИ

Фестиваль «Jazz Bez» об’єднає 16 міст України та Польщі

Із 1 по 10 грудня 2017 року відбудеться одна із найбільших музичних подій України і Польщі – XVІІ міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez»!

logo jazzbez 2017mapa jazzbez 17
 

Сімнадцятий «Jazz Bez» об’єднає довкола джазу українські Київ, Харків, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, та польські Варшаву, Вроцлав, Перемишль, Люблін, Білосток. Вдруге фестиваль відбудеться у прикарпатському містечку Дрогобичі. Четвертий рік поспіль джаз лунатиме у визволеному Краматорську. Ще одною традицією фестивалю є проведення концертів  у селі Новиця Малопольського воєводства, де народився український поет Богдан-Ігор Антонич. Як і завжди, ідеологічним та організаційним центром фестивалю є Львів.

Протягом 10 днів у рамках фестивалю відбудеться 87 концертів, в яких візьме участь понад 60 музикантів зі США, Канади, Австралії, Люксембургу, Данії, Німеччини, Угорщини, Польщі та України.

Фестиваль «Jazz Bez» привозить тих виконавців, які зараз творять світовий джаз. Також родзинкою фестивалю є презентація максимальної кількості джазових стилів: свінг, ф’южн, бі-боп, джаз-рок, ясс, фанк, кул, фрі-джаз тощо.

Серед зірок цьогорічного фестивалю:  

Один із найбільш видатних американських саксофоністів сучасного покоління Марк Тернер (Mark Turner), внесок якого у розвиток джазу  порівнюють із Джоном Колтрейном. 

Джазова співачка, що походить із Багамських островів Деббі Камерон (Debbie Cameron). В Америці Деббі виступала з такими виконавцями як Бен Вебстер та Декстер Ґордон, а згодом переїхала до Данії, де її музична кар’єра успішно продовжується. 

Володар премії «Grammy», саксофоніст Майрон Уолден (Myron Walden), що грає у проектах Роя Харгрува, Вінтона Марсаліса та Фредді Хаббарда. 

Вперше на фестивалі виступлять музиканти з Австралії. Всесвітньо відоме австралійське тріо The Necks, яке грає разом із Ніком Кейвом, Браяном Ено, Swans та іншими ідолами світової музики виступить у Києві, Львові та Луцьку. 

Програму фестивалю буде оголошено на початку жовтня.

Продаж квитків на «Jazz Bez» у Львові почнеться 12 жовтня.

 

Довідка:

«Jazz Bez» – це транскордонний джазовий марафон, який поєднує десятки міст, сотні музикантів з цілого світу, тисячі меломанів, безліч кілометрів та ще більше відтінків джазу у єдине свято музики і свободи.

 Фестиваль розпочався 2001 року із концертів у Львові та Перемишлі, а тепер розповсюдився на основні культурні центри України та Польщі. Прецедентів такій джазовій події досі немає ні в українській, ні в польській музиці. За 16 років на фестивалі відбулися сотні концертів, утворилися десятки міжнародних проектів, а кількість музикантів, що грали на «Jazz Bez» перевищила тисячу!

 Головним організатором фестивалю є Мистецьке об'єднання «Дзиґа»

Організатори:  Польський Інститут у Києві,  Посольство Австралії в УкраїніГенеральне консульство Республіки Польща у ЛьвовіЛьвівська Міська Рада,  Львівська Обласна Держадміністрація , Львівська Обласна РадаLEM station(Львів), Інститут Актуального Мистецтва (Львів), Фундація «Transkultura» (Україна-Польща),Music:LX | Luxembourg Export OfficeГенеральне консульство Республіки Польща в ЛуцькуCentrum Kulturalne w PrzemyśluCentrum Kultury w Lublinie,Warsztaty Kultury (Люблін), Fundacja Polski Jazz , Луцький джазовий клубджаз клуб «Джем» (Рівне), мистецьке об'єднання «Коза» (Тернопіль), Арт-клуб «Шинок»(Тернопіль), Громадське об'єднання «Вірменська 35» (Львів), Мистецька рада «Діалог»Polish Tourist Organisation, , Незалежний культурний центр «Indie» (Харків), Харківська правозахисна група (Харків), Галерея Ілько(Ужгород), Дрогобицька Міська РадаOld Fashioned RadioOld Fashioned Bar 32 (Київ)

archive.dzyga.com/jazzbez 

 

Поважай себе – слухай джаз!

ІНІЦІАТИВНІ ПРОЕКТИ