ПЕРМАНЕНТНІ ПРОКЕТИ

Вперше в Україні виступлять перфомери з Таїланду та Норвегії

Із 28 серпня по 3 вересня відбудеться фестиваль «Дні Мистецтва Перфоманс у Львові» на якому вперше в Україні свої перфоманси продемонструють митці з Таїланду та Норвегії.

Дні Мистецтва Перфоманс у Львові
HenningsenmongkolNopawanSareena
З Бангкоку до Львова приїдутьНопавен СірівечкулМонкхол Плайнбенченґ таСаріна Сетапон.

  • Нопавен Сірівечкул (Nopawan Sirivejkul) вважається однією з найвидатніших та найактивніших тайських митців. Її роботи розповідають про красу і жах життя, а також критикують людське насильство та імпульси відчуження.
  •  
  • Монкхол Плайнбенченґ (Mongkol Plienbangchang)– член комітету Міжнародного фестивалю мистецтва перфоманс ASIATOPIA. Вінвикористовує своє тіло та інші об’єкти для того, щоб спричинити перевтілення хаосу між соціальним та політичним сприйняттям.
  •  
  • Саріна Сетапон (Sareena Sattapon) – молода активна художниця, яка працює у жанрах фотографії, відео та інсталяції. «Зазвичай мій перфоманс – акт, у якому аудиторія може брати участь. Такий метод дає аудиторії певний досвід і дозволяє їм зберегти слід перфомансу у своїх спогадах», – розповідає вона.
  •  
  • Норвежець Стайн Генінґсен (Stein Henningsen)живе острові Свальбард (архіпелаг Шпіцберген) у Льодовитому океані недалеко від Північного полюсу. Не дивно, що прямий зв’язок із природою, а також питання життя та смерті це ті теми, які впливають на його творчість. Його перфоманси акцентують на сучасних політичних, соціальних, фінансових та кліматичних проблемах у манері, яка провокує і дивує глядача.
Стайн Генінґсен та  Нопавен Сірівечкул у рамках фестивалю проведуть лекції, під час яких розповідатимуть про свої перфомативні практики.


У фестивалі також візьмуть участь перфомери з Великобританії – Сандра Джонстон та Алістер Макленан, Ізраїлю –Тамар РабанШахар Маркусі Таль Розен,Польщі – ЯнушБалдиґа і Томаш Шрама  та України –Володимир КауфманВасиль БажайМарія Дроздова і Віталій Шупляк


Всі перфоманси – вільні для споглядання.

Повна програма фестивалю буде невдовзі опублікована на сторінці Днів Перфомансу.


Дні Мистецтва Перфоманс у Львові – єдиний фестиваль арт-перфомансу в Україні, який щороку демонструє унікальні перфомативні практики та є простором спілкування перфомерів різних культур, поколінь та шкіл. Окрім показів перфомансів, під час фестивалю також відбуваються зустрічі з митцями, лекції, відеопокази, майстер-класи, дискусії та проводиться експериментальна навчальна програма – «Школа перфомансу».


Дні Мистецтва Перфоманс започатковано у 2008 р. Організатори фестивалю – Інститут Актуального Мистецтва та Мистецьке об’єднання «Дзиґа».
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                

відео

FB

ІНІЦІАТИВНІ ПРОЕКТИ