ПЕРМАНЕНТНІ ПРОКЕТИ

«Транзишн» Олександра Михеда

В середу, 31 травня, в арт-кав'ярні «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35) відбудеться презентація нової збірки оповідань письменника та культуролого Олександра Михеда під назвою «Транзишн».
«Транзишн» Олександра Михеда Початок — о 18:00. Вхід — вільний

«Транзишн» Олександра Михеда — це перевірка на міцність оболонки реальності, спроба зазирнути за межу людського, зняти з нього шкаралупу й залишити найважливіше. Що там, усередині? Хіть? Ненависть? Страх? Старі рани, які болять усе життя? Письменник блукає між минулим і майбутнім, і скрізь перед його очима — тільки самотність, тільки морок.

Олександр Михед – письменник, літературознавець, куратор мистецьких проектів, співробітник відділу теорії літератури Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України. Автор книжок: "Амнезія", "Понтиїзм" (довгий список премії “Книга року BBC-2014”, короткий список "ЛітАкцент року"), "Астра", "Мороки", “Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн“, "Транзишн". Куратор “АмнезіЯ project: відкрита платформа” – літературно-мистецького мультимедійного проекту, який увійшов в сімку найкращих проектів світу, за версією фестивалю “SOUNDOUT!” (м. Берлін) Переклав українською романи Бориса Акуніа, вірші американської художниці Дженні Хольцер (спільно з Богданою Матіяш), кількох інформаційних видань PinchukArtCentre, книжку Сари Торнтон “33 митці у 3 актах" (разом із Юрієм Мазуром та Іриною Шуваловою). Учасник резиденцій у Фінляндії, Латвії, Ісландії, США та Франції.
ІНІЦІАТИВНІ ПРОЕКТИ